Apsipirkimo sąlygos ir taisyklės

  PREKIŲ PRISTATYMAS

    1.1. Pardavėjo tikslas – per 2 darbo dienas nuo prekių apmokėjimo Pirkėjo užsakytas prekes perduoti siuntų gabenimo tarnybai.

    1.2. Siuntų gabenimo tarnyba įsigytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu pristato:

    1.2.1. per 3-4 darbo dienas, jei prekės pristatomos Lietuvoje;

    1.2.2. per 3–4 dienas, jei prekės pristatomos Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje;

    1.2.3. per 3–5 dienas, jei prekės pristatomos A grupei priskirtose šalyse;

    1.2.4. per 4–7 dienas, jei prekės pristatomos B grupei priskirtose šalyse;

    1.2.5. per 1–1,5 savaitės, jei prekės pristatomos C grupei priskirtose šalyse.

    1.3. Prekių pristatymo paslaugas teikia bendrovė UAB „DPD Lietuva“.

    1.4. Visi užsakymai bus išsiunčiami per bendrovę UAB „DPD Lietuva“. Išsiuntę jums užsakymą, iš karto jums išsiųsime ir pranešimą, kuriame bus nurodytas       siuntos numeris, kad jūs galėtumėte internetu sekti siuntos judėjimą.

    1.5. Visa informacija apie bendrovės UAB „DPD Lietuva“ darbo valandas (pristatymo laiką) ir UAB „DPD Lietuva“ paslaugas yra nurodyta UAB „DPD Lietuva“ interneto svetainėje, kurioje yra kiekvienai šaliai, kurioje UAB „DPD Lietuva“ vykdo savo veiklą, skirtas atskiras tinklalapis.

    1.6. Jei minėtoje interneto svetainėje savo šalies neradote, kreipkitės į mus el. paštu arba telefonu ir mes jums rasime patogiausią prekių pristatymo būdą.

PREKIŲ GRAŽINIMAS

    2.1. Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktuose (2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 271 ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 258) nustatytą tvarką Pirkėjas turi teisę pristatytas prekes grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.

    2.2. Be standartinės internetu įsigytiems pirkiniams taikomos prekių grąžinimo politikos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintomis nuotolinės prekybos taisyklėmis, ES klientai turi 7 darbo dienų terminą, per kurį gali atšaukti savo užsakymą. Šis terminas pradedamas skaičiuoti kitą dieną po prekių gavimo. Be to, pranešimą apie užsakymo atšaukimą privalote pateikti raštu mūsų Klientų aptarnavimo tarnybai ir jame nurodyti savo konkretų užsakymą.

    2.3. Pardavėjas supranta, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda skirsis. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu Pirkėjo priimtus sprendimus.

    2.4. Pakeisti prekes kitomis arba jas grąžinti galima tik tais atvejais, jei prekės nebuvo naudotos, jei jos neišpurvintos ir jei nepažeistos nei pačios prekės, nei jų etiketės ir pakuotė.

    2.5. Grąžinant prekes arba jas pakeičiant kitomis, reikia grąžinti ir bet kokį buvusį apsauginį apvalkalą, į kurį buvo įdėtos pristatytos prekės. Visais įmanomais atvejais būtina naudoti originalią pakuotę.

    2.6. Mes galime pakeisti prekę tik kita jai lygiaverte preke net ir tais atvejais, jei pageidautumėte pakeisti dydį ar spalvą (jei prekė yra drabužis). Jei pageidaujate prekę pakeisti kitos rūšies preke, tokiu atveju įsigyta prekė turi būti atitinkama tvarka grąžinama, o nauja įsigyjama pagal šioje interneto svetainėje taikomą prekių įsigijimo tvarką.

    2.7. Pirkėjo prašymas grąžinti prekę arba pakeisti ją kita turi būti pateikiamas raštu, pridedant prekių pirkimą patvirtinantį įrodymą.

    2.8. Pinigai už grąžintas prekes Pirkėjui gali būti grąžinti per 5 dienas nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos ir Pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.

    2.9. Jei prekę pageidaujate grąžinti tam, kad pakeistumėte ją kita arba susigrąžintumėte sumokėtus pinigus, siūlome prekes grąžinti naudojantis saugių ir apdraustų siuntų gabenimo tarnybų (pavyzdžiui, UPS, DHL, DPD ir kt.) paslaugomis. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

    2.10. Paprastai prašymas leisti grąžinti prekę apdorojamas per 48 valandas nuo jo gavimo. Tačiau laikotarpiais, kaip apkrovos būna didelės, dėl pašto tarnybų vėlavimo arba nedarbo dienų apdorojimas gali užtrukti ilgiau. Šiems atvejams priskiriami sezoninių arba akcijinių išpardavimų laikotarpiai labai ypatingu laiku, kaip, per Kalėdų ir Naujųjų Metų laikotarpį.

UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO TVARKA

    3.1. Pirkdamas prekes, Pirkėjas jas paima virtualiai ir įdeda į virtualų krepšelį.

    3.2. Pirkėjas pateikia duomenis, kurių būtinai reikia tam, kad būtų galima įvykdyti užsakymą, t. y. vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą ir pan.

    3.3. Momentas, kai Pirkėjas paspaudžia užsakymą patvirtinantį mygtuką, laikomas sutarties sudarymo momentu.

    3.4. Kai Pirkėjas el. paštu gauna patvirtinimą apie sutarties sudarymą, laikoma, kad Pardavėjas užsakymą priėmė.  

    3.5. Pirkėjas įsipareigoja, kad sumokės ir už savo užsakytas prekes, ir jų pristatymo mokestį.

    3.6. Jei Pirkėjas nesumokėjo mokėtinų sumų, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas.

    3.7. Už prekes mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti pavedimu, naudodamiesi elektroninės bankininkystės paslauga prisijungdami prie www.opay.lt  bei teikiamų populiariausių šalies e-bankų sistemų.

    3.8. Sumokėti už prekes galite ir mokėjimo sistema „Paypal“.  Primename, kad šiuo atveju mokėjimas Jums nekainuos, tereikia turėti debetinę/kreditinę kortelę.

    3.9. Pristatymo mokestis netaikomas:

    3.9.1. visais atvejais, užsakant prekes, kurių suma viršija 100EUR , kurias reikia pristatyti Lietuvoje;

    3.10. Pristatymo mokestis, kuris apskaičiuotas atsižvelgiant į šalį, kurioje reikia pristatyti užsakytas prekes, yra toks:

    3.10.1. 3.50 EUR – prekės, kurios suma yra mažesnė nei 100EUR, pristatymui Lietuvoje;

    3.10.2. 10 EUR – prekės, kurią reikia pristatyti Estijoje, Latvijoje;

    3.10.3. 24 EUR – prekės, kurią reikia pristatyti Lenkijoje;

    3.10.4. 30 EUR – prekės, kurią reikia pristatyti A grupei priskirtose šalyse, pristatymo mokestis;

    3.10.5. 35 EUR – prekės, kurią reikia pristatyti B grupei priskirtose šalyse, pristatymo mokestis.

    3.10.6. 40 EUR – prekės, kurią reikia pristatyti C grupei priskirtose šalyse, pristatymo mokestis.